• Новак
  • -20 %
ZD 10pcs/сет за во Автомобил Стил Зима Анти се Лизга на Ланци за Снег За Citroen C5 C3 C4 Мини Купер Опел Astra H G J Vectra C Saab Accessorie

ZD 10pcs/сет за во Автомобил Стил Зима Анти се Лизга на Ланци за Снег За Citroen C5 C3 C4 Мини Купер Опел Astra

DEN 686.00
DEN 858.24

Достапност
Достапно за нарачка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : високо-технолошки композитен материјал (TPU) Боја : Портокалова
Игран : Лесно да се инсталира Големина : Како слика се Прикажува ,погоден за Гума ширина помеѓу 175mm~295mm Количина : 1 сет(10 парчиња) или 2 сет(20 парчиња) Квадратен Дизајн : плоштадот ноктите да се зголеми зафат,носат-отпорни,помошни гуми мраз и не се лизга на мраз,подобрување на безбедноста на сообраќајот на мраз и снег тротоарот Serrated Не се лизга Шема Дизајн : зголемување на површината за контакт линии,не се лизга шема подлабоко,подобро анти-пропадна ефект,а зголемување на отпорност на абење.надолжни serrated шема,зголемување на гуми вртење отпор,спречување на несакани Лизга Јазот Празно Дизајн : зголемување на длабочината не се лизга жлебови,подобрување на систем за дренажа перформанси на гума,да се подобри гуми зафат за да се постигне ефектот не се лизга за безбедност да се Спречи Гуми Не се лизга Синџир Форма Лизгачки : анти-пропадна точка поставена на задната страна,која одговара на гуми за да се спречи гуми и анти-пропадна синџир лизгање,безбедност фактор на зголемување
Белешка : целиот автомобил потребите 20 парчиња (5 парчиња за секое тркало ),ако сакате најдобро искуство ,ќе е подобро да се купи 20 парчиња рачно мерење,ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ,ви благодариме

Спецификацијата

Бренд Име:
ZD
Објектот Должина:
93.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.48kg
Материјал Тип:
High-tech композитен материјал (TPU)
Тип На Објект:
ланци за снег

Со стоката дадена додека купуваат