• Новак
  • -5 %
SOACH 21cm воздушна гитара пластични инспирира музика за Деца музика електронска гитара пракса Образовни Музички Инструмент

SOACH 21cm воздушна гитара пластични инспирира музика за Деца музика електронска гитара пракса Образовни Музички

DEN 557.00
DEN 586.08

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
Гитара
Бренд Име:
SOACH
Тип:
Гитара

Со стоката дадена додека купуваат