• Новак
Afanti Музика Picea Asperata / 26 инчи Ukulele (DGA-152)

Afanti Музика Picea Asperata / 26 инчи Ukulele (DGA-152)

DEN 4632.00

Достапност
Достапно за нарачка


Afanti Музика Picea Asperata / 26 инчи Ukulele (DGA-152)
Afanti Музика, Основана во 1988, се направат било гитара за вас!
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Вистински гитара фабрика! Заверена од Made-in-China.com
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса
5. 24 ЧАСА ОНЛАЈН УСЛУГА
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Ukulele,
Само да не контактирате во секое време!
За нашите пакување
1. професионални пена случај
2. двојна лента
3. со многу кревка ознаки
4. со отворени пакување упатство
Секој момент може да биде Шанса да се најде некои големи!
Тука, не треба да се грижите за квалитет, цена, услуга по продажбата! бидејќи ние се Afanti Музика!!
Знаеш каде што сме ние!
Сега тоа е вашиот момент! Afanti Музиката е насекаде!

Спецификацијата

Големина:
26 inches
Тело Материјал:
Picea Asperata
Погоден за:
Почетник,Професионални Перформанси,Унисекс,Дома-образование
Број На Модел На:
DGA-152
Назад / Страна Материјал:
Махагони
Бренд Име:
Afanti
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво

Со стоката дадена додека купуваат