• Новак
D'andrea Про-Plec Гитара ги Собереш Plectrum Посредник, Сите 7 Форми на Располагање

D'andrea Про-Plec Гитара ги Собереш Plectrum Посредник, Сите 7 Форми на Располагање

DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка


D'Andrea САД е Про Plecs се произведени во САД користење на индустриска сила термопластични. Овие веднаш ќе совршено планирам исклучите вашиот жици и изнесам вкупно јасност на вашиот инструмент. Рабовите се прецизно да се намали за да се овозможи артикулираат подигање и напор strumming. Достапни во 1.5 mm колосек со убава школка заврши. Седум карактеристични форми понуда бара guitarists различни опции за постигнување на нивните саканиот тон и артикулационите. Со гордост се Направени во САД!

Спецификацијата

Тип:
Избере
Број На Модел На:
Про-plec
Потеклото на производот:
Произведено во САД

Со стоката дадена додека купуваат