• Новак
D'andrea CP23 Христијански Гитара ги Собереш Plectrum Посредник Крст, Ichthus, Dove, Fleur de Lis

D'andrea CP23 Христијански Гитара ги Собереш Plectrum Посредник Крст, Ichthus, Dove, Fleur de Lis

DEN 31.20

Достапност
Достапно за нарачка

Кристијан Зема
D'Andrea САД е Христијански Зема се произведени со V-Смола материјал и украсен со изберете го Фалат и му се Поклонуваат симболи. Црна и Бела Христијански Зема се достапни одделно. Со гордост се Направени во САД!
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Мерач Објасни :
Т/Тенка : 0.46 mm
M/Med/Медиум : 0.71 mm
H/Тешки : 0.96 mm
2. Црна/бела значи боја на позадината за да ги собереш.
3. Боја на дизајн ќе биде само прифатено r a n d o mly (може да биде злато, сребро, flashy сребрена, зелена, црвена, multicolors, итн.)

Спецификацијата

боја:
Тип:
Избере
Број На Модел На:
CP23
Потеклото на производот:
Произведено во САД

Со стоката дадена додека купуваат