• Новак
200 Компјутери зглоб Ремени врвка за околу Рака Lanyard 17 Избрани Бои

200 Компјутери зглоб Ремени врвка за околу Рака Lanyard 17 Избрани Бои

DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка


200 Компјутери зглоб Ремени врвка за околу Рака Lanyard 17 Избрани Бои
Количина : 200 Компјутери
Бои : 17 мешани бои
Материјали : Најлон
Рака Должина : 17cm
За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно. Сите предмети се продаваат се сосема нови. Гаранција & Врати Политики : Враќање е прифатена во рамките на 7days по купувачи примање на објектот; Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, вие може да го врати
ни за брза размена или ние ќе рефундирање на вашите плаќање; Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети,додека купувачите се одговорни за надоместоци за враќање на предмети. За да се обезбеди сите предмети се во добра состојба, ние ќе ги тестираат сите производи пред испраќање на

Спецификацијата

боја:
Повеќе
Бренд Име:
CHEERHAS
Број На Модел На:
N-812
Тип:
РАКА

Со стоката дадена додека купуваат