• Новак
Љубовта Во Живо! cosplay lovelive Aqours кошула т кошула сите членови

Љубовта Во Живо! cosplay lovelive Aqours кошула т кошула сите членови

DEN 624.00

Достапност
Достапно за нарачка


Љубовта Во Живо! cosplay lovelive Aqours кошула т кошула сите членови
Пакетот вклучува : Маица само.
Големина на Табелата (во см)
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека може да има 2-3 cm разлики поради вештачкото мерења.
Вистинска боја може да биде малку поинаков од слики предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.Тие ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачот не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Производите со квалитетот на прашања поврзани може да се врати за делумно враќање или размена со контактирање со Клиентите во рок од 7 дена од добивањето на својата цел.
За сопствени направени производ ,доколку објектите не одговара правилно, но беа направени точно според вашата нарачка спецификации,ние не го прифати врати за враќање на парите или замена за нова.Ние може да го измени предметот за вас, но вие сте одговорни за сите превозот надомест и трошоците направени.Ако треба да се разменат или да ги повторите тоа,треба да се одговорни за сите такси превозот направени.
Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригинални тагови и пакување.
Ние не го прифати врати за враќање на парите или замена без квалитет на прашања поврзани.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме слободно извесно време да се остави позитивни повратни информации за нас и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот), со 'СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ'. Вашата позитивни повратни информации е од суштинско значење за развој на нашиот бизнис.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации,ние ќе ги направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Блузи
Број На Модел На:
љубовта телевизија
Компоненти:
Врвот
Бренд Име:
cosplay легенда
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Други
Знаци:
Lovelive
Брза испорака:
Изберете DHL,3-5 дена до НАС
Следење на број:
на располагање

Со стоката дадена додека купуваат