• Новак
Мечето Маскота Костим Фенси Облека се Облекуваат Одговараат EPE за ноќта на Вештерките партија носии

Мечето Маскота Костим Фенси Облека се Облекуваат Одговараат EPE за ноќта на Вештерките партија носии

DEN 7200.00

Достапност
Достапно за нарачка


-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете. Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.
Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.
Technic : Рачно Изработени
Еко-Пријателски : Да
Пакетот вклучува : Маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива.
Ние, исто така може да се прилагоди маскота. Кориснички маскота процес, структура и избор на материјали да бидат договорени со клиентот ќе преовладува

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Кукли
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
L
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Маскота Носии
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Velour
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Маскота

Со стоката дадена додека купуваат