• Новак
Сина Диносаурус Змеј Маскота Костим За Возрасни Божиќ Ноќ На Вештерките Фенси Облека Се Облекуваат Одговараат На

Сина Диносаурус Змеј Маскота Костим За Возрасни Божиќ Ноќ На Вештерките Фенси Облека Се Облекуваат Одговараат

DEN 14400.00

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница.Ние сме производителот, фабрика, ние имаме повеќе маскота тука, повеќето конкурентни цени,
може да обезбеди најдобра услуга за вас. Спецификации :
Материјал
Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.
Додатоци
Маскота на главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива.
Technic
Рачно изработени
Еко-Пријателски
Yes
Употреба
Забава, одмор, промоција, изнајмување бизнис, итн.
Костимот Тежина
8-11 фунти (4-5 Кг)
MOQ
1 компјутер
Пакет
Извезени картон со поли торба
Испорака
Од експрес, од воздух, од страна на морето
Плаќање
Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Големина избор :
S
160cm-168cm (5.3 нозе - 5.5 нозе)
М
168cm-180cm (5.5 нозе - 5.9 нозе)
L
180cm-192cm (5.9 нозе - 6.3 нозе)
XL
192cm-200cm (6.3 нозе - 6.6 нозе)
XXL
200cm-210cm (6.6 нозе - 6.9 стапки) Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg. 2.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена. 3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. 4.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. 5.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. 6.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ќе се 7-15 работни дена, треба да ја плати превозот.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
10-45 работни дена Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Внимание : Нашите производи се од очите или устата да види надвор средина, Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
12
Знаци:
маскота костим

Со стоката дадена додека купуваат