• Новак
Самовила Опашка Mystogan Cosplay Костим ДОБАР квалитет ACGcosplay

Самовила Опашка Mystogan Cosplay Костим ДОБАР квалитет ACGcosplay

DEN 7199.52

Достапност
Достапно за нарачка


ACGcosplay Вистински Објект Фотографија,
Добар квалитет,добра вредност за вашиот купување ,
Костими во слики се вклучени
направи убав квалитет материјал со добар прилагоди на работа
Ние, исто така, направи нарачана и трговија на големо, без дополнителни трошоци за нарачана
Не заборавајте да го напушти ни ја вашата стандардна големина за избор ИЛИ нарачана мерења кога
ќе се одржи цел да ни

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
code geass
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нарачана
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Наметка,Jumpsuits & Rompers
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
acgcosplay
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
капа,шамија,ремени,капа,голема панталони
Знаци:
Mystogan
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер, Faux Кожа, Spandex
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Со стоката дадена додека купуваат