• Новак
најниска цена&висок квалитет сина сусам улица маскота костим

најниска цена&висок квалитет сина сусам улица маскота костим

DEN 5827.68

Достапност
Достапно за нарачка


5183510130421333 Топла продажба костим US $ 49.99 /парче US $ 68.99 /парче US $ 132.48 /парче US $ 188.00 /парче US $ 120.00 /парче US $ 27.54 /парче US $ 169.99 /парче US $ 100.00 /парче US $ 117.00 /парче US $ 128.00 /парче US $ 114.99 /парче
5183510130421333 Топла продажба костим US $ 49.99 /парче US $ 68.99 /парче US $ 34.99 /парче US $ 132.48 /парче US $ 188.00 /парче US $ 120.00 /парче US $ 27.54 /парче US $ 169.99 /парче US $ 100.00 /парче 1.Употреба на маскота костим
-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете.Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно. 2.Карактеристики : Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др. Додатоци : Маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива. Technic : рачно изработени Еко-Пријателски : Yes Костим Тежина : 8-11 фунти (4-5 Кг) 3.Големина избор :
големина
Висина
(cm)
Висина
(инчи)
S
160 - 170
63"- 67"
М
170 - 175
67"- 68.8"
L
175 - 180
68.8"- 70.8"
XL
180 - 185
70.8"- 72.8"
XXL
185 - 190
72.8"- 74.8" 4.Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : 5.Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. 6.Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg. 2.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена. 3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. 4.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. 5.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. 6.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
10-45 7 работни дена.Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
H
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Маскота Носии
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Worsted
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Со стоката дадена додека купуваат