• Новак
Бесплатен Превозот Мечето Маскота Костим Прекрасна Носат Костим Маскота

Бесплатен Превозот Мечето Маскота Костим Прекрасна Носат Костим Маскота

DEN 14352.00

Достапност
Достапно за нарачка


-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете. Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.
Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.
Technic : Рачно Изработени
Еко-Пријателски : Да
Пакетот вклучува : Маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива.
Ние, исто така може да се прилагоди маскота. Кориснички маскота процес, структура и избор на материјали да бидат договорени со клиентот ќе преовладува

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
TOLOCO
Број На Модел На:
Cosplay
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Маскота
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Носии
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Пол:
Унисекс

Со стоката дадена додека купуваат