• Новак
2017 Hetalia Cosplay Костими Hetalia Оска Сили Литванија Cosplay Костим

2017 Hetalia Cosplay Костими Hetalia Оска Сили Литванија Cosplay Костим

DEN 2399.52

Достапност
Достапно за нарачка


Компоненти :
Врвот, Панталона, Појас
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Мажите Големина, Жените Големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Ариел-1
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Hetalia
Материјал:
Единствен материјал
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Со стоката дадена додека купуваат