• Новак
Жените Часовници 2017 Мода Кварц Види Жените Луксузни Розово Злато Бренд Кожа Види Кожа За На Рака Кварц Рачен Часовник Montre Femme

Жените Часовници 2017 Мода Кварц Види Жените Луксузни Розово Злато Бренд Кожа Види Кожа За На Рака Кварц Рачен

DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Движење : Кварц : Батерија
Пол : Жените
Дисплеј : Аналогни
Стил : Casua
Карактеристики : Лесен За Читање
Случај Материјал : Метал
Случај Дијаметар : 4cm/1.57" (Прибл.)
Бендот Материјал : Кожа
Бендот Должина : 23cm/9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)
Бендот Ширина : 2cm/0.79" (Прибл.)
Пакет Содржина :
1 X Види
Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака,E-mail или трговија со датот.
3.Проверете пакетот и објектот внимателно.
Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Спецификацијата

Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TEMPTER
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
TTTT-456
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Ширина:
14mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат