• Новак
  • -20 %
Луксузна Жените Дами Часовници 2017 Легура се Зголеми Златен Накит Хривнија рачен часовник Жените се Облекуваат Популарни Види го Поставите 4pcs Relogio Feminino

Луксузна Жените Дами Часовници 2017 Легура се Зголеми Златен Накит Хривнија рачен часовник Жените се Облекуваат

DEN 1289.00
DEN 1610.88

Достапност
Достапно за нарачка


Луксузна Жените Дами Часовници 2017 Легура се Зголеми Златен Накит Хривнија рачен часовник Жените се Облекуваат Популарни Види го Поставите 4pcs Relogio Feminino
Dial Прозорец Материјал Тип : Hardlex
Dial Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски
Движење : Кварц
Бендот Ширина : 10мм
Бендот Должина : 195mm
Dial Дијаметар : 30мм

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
19.50 cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
LZ4027
Пол:
Жените
Бренд Име:
NBSAMENG
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
30мм

Со стоката дадена додека купуваат