• Новак
  • -45 %
relogio feminino WOONUN Женска Часовници Дами Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Кварц Зглоб Часовници Кафена Кожа за на Рака hodink

relogio feminino WOONUN Женска Часовници Дами Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Кварц Зглоб Часовници

DEN 528.00
DEN 959.04

Достапност
Достапно за нарачка


БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ Функција : - три Атрактивни Верзии За Опција; - Напредни производствени технологии; - ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ, со батерија; - Моден Луксузен дизајн ; - Еколошки IPS Electroplating; - не ' Рѓосувачки челик backcase со Woonun логото; - Прикажете го системот на 12 часа & AUTO ДАТУМ Fuction ; - 30 Метри Отпорен на Вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); - Обезбедување на Квалитет : една Година Гаранција Спецификација : Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал : Вистинска Кожа Случај Дијаметар : 2.8 cm Случај Дебелина : 0.9 cm Бенд Должина : 21cm Бенд Ширина : 1.4 cm Componets се Вклучени : -1 x WOONUN Види

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
28mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Авто Датум
Бренд Име:
WOONUN
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm
Бендот Ширина:
14mm
Број На Модел На:
8033-4
reloj mujer:
relogio де marca
тенка часовници:
ултра тенок часовници за жени
кварц се види:
жените кварц види
водоотпорен shockproof види:
Јапонија движење часовници
тенок часовници жени:
ултра тенок часовници за жени
авто ден часовници :
вистинска кожа види
моден исклучителна види :
мали часовници жени
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни

Со стоката дадена додека купуваат