• Новак
  • -24 %
Aimecor Нови Кварц Жените Ги Гледа Чисто Стакло Кожа Бенд Newv Рака Види Аналогни Прелива Часовници Жените Форма Dropship Y010

Aimecor Нови Кварц Жените Ги Гледа Чисто Стакло Кожа Бенд Newv Рака Види Аналогни Прелива Часовници Жените

DEN 134.00
DEN 176.64

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Секојдневен Кварц Кожа Бенд Newv Рака Види Аналогни Зглоб Види
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет .
Количина : 1
Dial Прозорец Материјал : Стакло
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Материјал : Нерѓосувачки Челик
Движење : Кварц
Случај Облик : Тркалезна
Стил : Мода
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : кожа
Dial Дијаметар : 3.8 CM
Случај Дебелина : 8mm
Бендот Ширина : 1.8 CM
Бендот Должина : 23 CM
Т неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
Модерен, многу шармантна за сите прилики.
Одредено време и да се задржи добро време.
Пакет Содржина : 1 PC Жените Часовници(без мало пакет)
За Плаќање
1 .Ние прифаќаме Alipay,Виза,Мастеркард,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,и преведување преку банките.
2.За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express,ве молиме обратете се за Помош Центар.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
За Испорака
1. Во светот превозот од DHL,Кина пост,E-пакет,Хонгконг пост,руски авион и така натаму. , освен некои земји и APO/FPO.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3. Ние гарантираме за да брод цел надвор во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор) .
4.Ако за заштита на време се случува да завршува , може да побара од мене да го продолжи за заштита на време , Тоа може да биде : Должи на превозот одложувања,ве молиме да се прошири испорака датум од 30 дена.
5. Pls се разбере дека ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена.
За Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации.Или контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ви благодарам многу!

Спецификацијата

Бренд Име:
Aimecor
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
види
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
38mm
1:
часовникот жена телефон
2:
Montre Femme Relogio Feminino
3:
луксузни часовници часовник
4:
montre femme saat
5:
Montre Femme Relogio Feminino
6:
часовници жените леопард
7:
montre femme Кварц Види Жените Виножито
8:
Часовници Жените Мода Види 2018
9:
pulso
10:
Врвот

Со стоката дадена додека купуваат