• Новак
  • -42 %
Новиот Дизајн Злато Дами Луксузен Бренд на Жените Зглоб Часовници, Женски Фустан Хривнија се Види на Часовникот Дијамант Кварцен Кристал Види Време

Новиот Дизајн Злато Дами Луксузен Бренд на Жените Зглоб Часовници, Женски Фустан Хривнија се Види на Часовникот

DEN 389.00
DEN 671.04

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
GEEKTHINK 2017 Бренд Кристал Виорот Дизајн на Метални Ткаат Часовник женски Фустан Девојки Хривнија Алка Кварц Секојдневен види жени
БРЕНД : GEEKTHINK СТИЛ : Fashion & Повик на ДИСПЛЕЈОТ : Аналогни Екранот Движење : Јапонија Кварц Движење Карактеристики : - Висок квалитет Quatz Движење - од не ' Рѓосувачки челик backcase со Hi-tech ласерски логото; - 30 метри, отпорен на вода. (Ве молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни) - 12-месечен фабрика гаранција. - Случај Дијаметар : 3.8 cm - Бенд Ширина : 1.5 cm - Бенд Должина : 18cm - Случај Дебелина : 9mm Компоненти Вклучени : -1 x Вистински GEEKTHINK види

Спецификацијата

Број На Модел На:
9003
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
Geekthink
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
18cm
Затворач Тип:
Никој
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат