• Новак
  • -34 %
Моден најновите жените девојка симпатична ранец едноставна кампус, студентски училиште торба ранец секојдневен висат-0

Моден најновите жените девојка симпатична ранец едноставна кампус, студентски училиште торба ранец секојдневен

DEN 840.00
DEN 1272.00

Достапност
Достапно за нарачка


Торба ширина : 27cm
висина : 36cm
дебелина : 10cm

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Број На Модел На:
висат-0
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CYZZNTHI
Техника:
Други

Со стоката дадена додека купуваат