• Новак
  • -49 %
AETOO новиот cowhide печатење мода обичните жени торба Феникс се зголеми шема кожни чанти

AETOO новиот cowhide печатење мода обичните жени торба Феникс се зголеми шема кожни чанти

DEN 3564.00
DEN 6988.80

Достапност
Достапно за нарачка


.
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Горниот Слој Вистински Cowhide Кожа
ПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина за 1kg ГОЛЕМИНА
30*13*23 CM ( L*W*H ) РОДОВАТА
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
AETOO
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обликот:
Бостон
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
П-584
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна

Со стоката дадена додека купуваат