• Новак
  • -30 %
Нов Стил Вистинска Кожа Жените Гласник Кеси Tassel Crossbody Торба Женската Мода Рамо Кеси за жените Спојки Чанти #251-

Нов Стил Вистинска Кожа Жените Гласник Кеси Tassel Crossbody Торба Женската Мода Рамо Кеси за жените Спојки

DEN 1297.00
DEN 1852.80

Достапност
Достапно за нарачка

големина:за 14.5 cm*5cm*24.5 cm тежина:за 0.6 kg Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување >>Политика на Враќање кога не сте задоволни со вашиот купување, едноставно враќање на ставката за нас во 14 дена во неискористени состојба(купувачот плаќа се врати превозот),ние ќе се направи замена или рефундирање откако ќе ја прими стварта. >>За Увоз Должност на Сите парцели ќе биде declaimed како "Подарок" и ги прогласи пониска цена на обичај, ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци).Во повеќето случаи, нема сопствени тарифа давачки кои се наплаќаат. Сепак, ако има било какви, купувачот е одговорен за сопствени тарифа давачки единствено. >>Купите слобода Пред исплата, ве молиме внимателно да ги прикаже опис и детали за плаќање. По плаќањето, ние ќе ги пакет на стока од магацин целосно, а потоа ја испорача стоката. Ако пратката е најдена, тоа ќе бидат оштетени или оштетени.Ако не сакате овој производ по купувањето, ве молиме да го пополните причина, пред да аплицираат за : Не сакам да се купи оваа торба.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Кутија
Број на Рачки/Ремени:
Две
Број На Модел На:
LQC251
Стил:
Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
meigardass
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна

Со стоката дадена додека купуваат