• Новак
  • -40 %
Dispalang Женска Козметички Случај Музика Деца Пенкало Торба За Мали Уметност Молив Кеси Канцелариски Складирање Организатор Торба Училиште Канцелариски Материјали

Dispalang Женска Козметички Случај Музика Деца Пенкало Торба За Мали Уметност Молив Кеси Канцелариски Складирање

DEN 374.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка


Dispalang Женска Козметички Случај Музика Деца Пенкало Торба За Мали Уметност Молив Кеси Канцелариски Складирање Организатор Торба Училиште Канцелариски Материјали
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Висина:
11cm
Бренд Име:
Dispalang
Број На Модел На:
молив кутија
Обликот:
Барел во облик на
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Должина:
22
Шаблон Тип:
Фудбал, Бејзбол Фудбал кошарка Спорт Молив кеси
Пакување:
на polybag за секое парче
Слики:
Слики може да се прилагоди
Употреба:
Молив торба/ Pecil случај/ Молив Кутија/Пен Носителот/make up кеси
Големина:
22*11*4.5cm
боја:
Како што сликите покажуваат

Со стоката дадена додека купуваат