• Новак
  • -50 %
Gykaeo Бренд жените Кеси За Жените Гласник Кеси Висок Квалитет Tassel кожни Чанти Торба Торба За Жена Bolsa Femininas

Gykaeo Бренд жените Кеси За Жените Гласник Кеси Висок Квалитет Tassel кожни Чанти Торба Торба За Жена Bolsa

DEN 523.00
DEN 1046.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Tassel
Обликот:
седло
Бренд Име:
Gykaeo
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B50511A
Повод:
Разноврсна
жените торба:
жените кожна чанта
боја:
браун/црна/бела/беж/розова
торба за жени:
жените purses
crossbody чанта:
модни чанти 2017

Со стоката дадена додека купуваат