• Новак
  • -50 %
2017 Мода Дама Козметички Торба Патување Складирање Четка Козметички Торба Симпатична Корисна Мал Cosmetologist Организатор Најлон Шминка Торба

2017 Мода Дама Козметички Торба Патување Складирање Четка Козметички Торба Симпатична Корисна Мал Cosmetologist

DEN 235.00
DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка


Материјали : Најлон Големина : 18 * 10 * 5cm Боја : 8 бои се опционални Применливи пол : машки и женски Совет : двоен 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка. 2. Во зависност од разликата меѓу светлината и екран, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата. МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1. ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2. Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Број На Модел На:
S-42
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
100g
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Најлон
Бренд Име:
QEHIIE
Објектот Должина:
18CM
Објектот Ширина:
5cm
Шаблон Тип:
Plaid
Карактеристики:
двоен слој

Со стоката дадена додека купуваат