• Новак
M371 Симпатична Креативни Етничка Стил Памук Патент Дами Satchel Гласник Кеси Мали Димензии Лето Девојка Подарок

M371 Симпатична Креативни Етничка Стил Памук Патент Дами Satchel Гласник Кеси Мали Димензии Лето Девојка Подарок

DEN 308.16

Достапност
Достапно за нарачка


ГОЛЕМИНА : 18*13.5 cm
тежина:0.1 кг
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27
Ние ќе испрати празник налози по Feb 27, според редоследот датум.
Среќна нова година !
Добредојдовте Капка Превозот!!
Цел износ , бесплатен превозот преку Yanwen Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Про и слично , без информации за ажурирање по пакет напушти Кина . Време на испорака се земе 20 - 60 дена.
Цел износ > 5 ДОЛАРИ , бесплатен превозот преку Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail итн , време на испорака се земе 15 - 45 дена .
Цел износ > 130 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Aramex express итн.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
националната
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Везови
Обликот:
Размавта
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
maybridge
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат