• Новак
  • -25 %
Coofit Водоотпорен Виси Toiletry Најлон Кеса Козметички Торби За Патување Комплет Организатор На Повик Патување Кутија Убавина Производ Neceser Побрзаа

Coofit Водоотпорен Виси Toiletry Најлон Кеса Козметички Торби За Патување Комплет Организатор На Повик Патување

DEN 384.00
DEN 512.64

Достапност
Достапно за нарачка


-Димензии : Должина*Ширина*Висина : 24cm*18.5 cm*9.5 cm
виси Должина*Висина : 24cm*42cm
Структура : 1*Транспарентна патент торба, 2*комбинирана мрежа џеб, 1* голем патент кеса, пластична кука, се справи со рака
Пакетот Вклучува : 1 x Toiletry торба
Пакување листа
1 x Toiletry торба

Спецификацијата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
3.7inch
Објектот Должина:
9.4 inch
Број На Модел На:
C011
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Кука&Јамка
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
210g
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Висина:
7.3inch
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
coofit

Со стоката дадена додека купуваат