• Новак
  • -49 %
AETOO Кожни чанти чиста кожа Европската стоки со голем капацитет мека кожа cowhide едноставна темперамент торба жените рамо б

AETOO Кожни чанти чиста кожа Европската стоки со голем капацитет мека кожа cowhide едноставна темперамент торба

DEN 3604.00
DEN 7067.04

Достапност
Достапно за нарачка


.
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Горниот Слој Вистински Cowhide Кожа
ПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина за 1kg ГОЛЕМИНА 33*13*22 CM (L*W*H) РОД жени
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
AETOO
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
П-843
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна

Со стоката дадена додека купуваат