• Новак
JIANXIU Жените Ранец Стп Кожа Училиште Кеси Mochilas Mochila Feminina Bolsas Mujer Bagpack Ранци Rugzak 2018 Назад Пак Торба

JIANXIU Жените Ранец Стп Кожа Училиште Кеси Mochilas Mochila Feminina Bolsas Mujer Bagpack Ранци Rugzak 2018

DEN 3168.96

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
26x25x16cm
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
Y105-TG
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Црисс-Крос
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
JIANXIU
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
PU
Ранец употреба:
Рамо или двојно рамо
Ранец рамо, рака должина:
За 75см
Ранец изглед :
Пати брановидни текстура
Mochila методи за обработка на :
мека корица
Mochila број на рамо ремени :
двојно корен
Mochila рамо, рака прилагодливи:
Yes
жените стп кожа ранец:
Yes
mochilas mujer 2018:
Yes
mochila escolar:
Yes
Училиште Кеси:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат