• Новак
  • -10 %
Вистинска кожа Жените Торба Моден Дизајнер на Чанти Луксузни квалитет Дама Рамо Crossbody Кеси жените Гласник Торба

Вистинска кожа Жените Торба Моден Дизајнер на Чанти Луксузни квалитет Дама Рамо Crossbody Кеси жените Гласник

DEN 1987.00
DEN 2207.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обликот:
Трапец
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
DJDD-07
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
JJDXBPPDD
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат