• Новак
  • -49 %
XIYUAN БРЕНД Жените Злато Кристал Вечер Торба Формална Вечера Спојки Чанта и Чанта свадба подароци за гостите персоналните

XIYUAN БРЕНД Жените Злато Кристал Вечер Торба Формална Вечера Спојки Чанта и Чанта свадба подароци за гостите

DEN 7077.00
DEN 13875.84

Достапност
Достапно за нарачка


СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБА
ПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПА
ВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
ТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ :
долго : 19cm ширина : 11cm максимална : 6cm
ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!
Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!safe
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати можат да имаат и неколку дена го одложи за време на сезона.
6. Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временски услови, лет задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги следи вашите парцела и да ви одговори веднаш.
7. Време На Испорака :
1. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
GARANTEE :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Сакате да имате wonderfull шопинг на aliexpress!
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со фустан,ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЛИНК :

Спецификацијата

Големина:
19x11x6
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Декорација:
Дијаманти
Главен Материјал:
Метален
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
XIYUAN
Внатрешни работи:
Не Џеб
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Cashmere
Обликот:
Minaudiere
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
18 61
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат