• Новак
  • -35 %
THINKTHENDO Жените рачно изработени Шупливи Од Ткаени Торба Тренд женска Чанта Слама Торба Плажа Скитам Торба Crossbody

THINKTHENDO Жените рачно изработени Шупливи Од Ткаени Торба Тренд женска Чанта Слама Торба Плажа Скитам Торба

DEN 219.00
DEN 336.96

Достапност
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет на Убави и стилски, добра цврстина, убав дизајн Погоден за шопинг, да се патува, датум, страни, итн. Направи да изгледаат стилски и трендовски Материјал : Слама Големина : 22x22cm/8.66x8.66"Рамо појас должина : 54cm/21.26"(приближно) Боја : Сина,Беж,Кафе Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x торба(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
Слама
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Бренд Име:
THINKTHENDO
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
3TJ00818-СП
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат