• Новак
  • -30 %
TWOHEARTSGIRL Црна Ајкула Печатење Drawstring Жените Ранец Голем Капацитет Квалитет Разноврсна String Патување Rucksack Торба Mochilas

TWOHEARTSGIRL Црна Ајкула Печатење Drawstring Жените Ранец Голем Капацитет Квалитет Разноврсна String Патување

DEN 336.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. 2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена. 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена. 3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.) Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping. 3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Z3
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Затворање Тип:
string
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
twoheartsgirl
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Тип На Објект:
string bagpack
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Се Справи Со/На Рака Тип:
Стигнале
Големина:
41*34 CM
Тежина:
60 g
кориснички:
Yes
Пад на превозот:
Yes
Точка име :
прекрасна drawstring пакет
објектот стил:
печатење лаптоп назад пакет

Со стоката дадена додека купуваат