• Новак
011318 нова жешка девојка мода торба женски мала торба школка

011318 нова жешка девојка мода торба женски мала торба школка

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Школка
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна

Со стоката дадена додека купуваат