• Новак
  • -35 %
Aelicy Висок Квалитет на Жените СТП Кожа Ранец, Торба Жените Торба за Мали Mochila едноставен стил на жените стп кожа ранци за тинејџери

Aelicy Висок Квалитет на Жените СТП Кожа Ранец, Торба Жените Торба за Мали Mochila едноставен стил на жените

DEN 469.00
DEN 721.44

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Мини Ранци За тинејџерки Назад Торба Жените СТП Кожа Мала Торба Женски Тинејџери Ранец Bagpack
Објектот специфики :
Материјал : Платно
Пол : Жените
Чанти Тип : Ранец
Стил : Мода,Слободно Повод : Разноврсна
Се отвори патот : Патент
Големина : 25cm(L)*9cm(W)*32cm(H)
Пакетот вклучува
1 PC Ранец
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. Сите слики се прикажани се само за референца.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
√ Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!

Спецификацијата

Бренд Име:
Aelicy
Главен Материјал:
Платно
Декорација:
Појаси
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
жените ранец мали
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
Училиште Кеси:
ранец жени
РАНЕЦ:
mochila feminina
mochila:
mochila escolar
Училиште торба:
кожа ранец
жените ранец:
училиште кеси за девојки
mochila masculina:
bagpack
печатење ранец:
Ранци
bolsa feminina:
mochilas escolares став adolescentes
mochilas mujer 2017:
Училиште Кеси за тинејџерки
Rugzak:
ранци за тинејџерки

Со стоката дадена додека купуваат