• Новак
  • -38 %
дами рака торба црна жените рамо кеси жените Топ-се Справи со Кеси женски синџир се справи со жените кожни чанти

дами рака торба црна жените рамо кеси жените Топ-се Справи со Кеси женски синџир се справи со жените кожни

DEN 942.00
DEN 1519.20

Достапност
Достапно за нарачка


поставата боја може да варира од група на група .
Општи љубезно потсетување :
Полно име и Адреса
пред издавањето на нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашето полно име и адресата се точни и целосни.
Руската име мора да биде 3 зборовите .
Цена
тука е Кина, Фабрика,на сите цената е ниска, трговија на големо цена. цената е супер-вредност.
Боја
за некои причини, како што се различни светлина, различни компјутерски екран, различни производствени серии, итн,бојата може да биде малку различен , тоа е нормално.pls ни даде боја на толеранцијата, се молам за вашето разбирање.
Поставата
тука е вистински Кина Фабрика, огромен магацин, ве молиме толерантни некои мали разлики од група на група. квалитетот ќе биде иста и висок квалитет .
Превозот И Испорака
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
За Враќање
1.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по примена на производот Дали сакате да се вратат или размена на објекти, ние ќе се обидеме потрудиме да ги Задоволи вас.
2.Ако не сте задоволни со објектот, бидејќи квалитетот, ве молиме да ни ги испратите слики, еднаш потврди, ве Молиме да го испрати Назад кон нас, ние ќе се врати парите назад откако доби .
3.Ако сакате да ја размена големина или боја, ве молиме да се врати предметите со оригиналниот пакет во добра состојба, ние ќе ја испрати својата парцела надвор, бидејќи ја Прими .
За повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута го напушти сад пет ѕвезди и позитивни повратни информации, со купувачот се покаже, ви благодариме .

Спецификацијата

Бренд Име:
Imentha
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Синџири
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Рамо Кеси
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
лето торба голема торба:
торба мала торба жените торба мали
рамо кожа торба секојдневен торба:
торба дами торба чанта рамо голема торба
мала женска торба кожа:
гласник торба стп торба жените рамо crossbody торба
симпатична торба една торба:
браун торба рамо жените торба големи
моден жените торба:
чанта торба 2016 жена торба рамо
рамо мала торба чанта торба:
жена торба црна жена торба црна
2018 торба торба:
моден торба црвена торба
жените рака кеси торба дами:
crossbody торба гласник торба спојки торба
класичен торба жените кожа:
кожа жените торба водоотпорен торба девојка
carteras mujer де hombro:
женска гласник торба гласник торба торба спојки

Со стоката дадена додека купуваат