• Новак
  • -47 %
Моден Мажите Паричници Крстот Вертикална Квалитет на Патент кожа Црно Кафе Бизнис Картичка Носителот Чанта Wallet #04

Моден Мажите Паричници Крстот Вертикална Квалитет на Патент кожа Црно Кафе Бизнис Картичка Носителот Чанта

DEN 187.00
DEN 352.32

Достапност
Достапно за нарачка


Топла Продажба Мода се Мажи Паричници Крстот Вертикална Квалитет на Патент кожа Црно Кафе Бизнис Картичка Носителот Чанта Паричникот Бесплатен Превозот
Материјал : Патент кожа
Боја : црна , кафе
Големина на :
Пресек : 11.5cm X9.5cm X2cm
Вертикална дел : 12cm X8.5cm X2cm

Спецификацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Забелешката За Замрзнување,Фото Носителот,Држачот На
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Ширина:
9.5cm
Објектот Висина:
2inch
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
бизнис
Главен Материјал:
Патент Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
11.5inch
Објектот Тежина:
80g
Материјал Состав:
Патент Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
DR79
Бренд Име:
VALINK
Тип На Објект:
Паричникот
Име:
Паричникот

Со стоката дадена додека купуваат