• Новак
  • -36 %
На врвот се Справи со Перници со Висок Квалитет Познати Брендови Жените Кожни Чанти Tote Кеси СТП Кожа Дама Чанта

На врвот се Справи со Перници со Висок Квалитет Познати Брендови Жените Кожни Чанти Tote Кеси СТП Кожа Дама

DEN 737.00
DEN 1151.04

Достапност
Достапно за нарачка


таа има 6 главни внатрешниот џеб,
џеб 2.1 може да варира од секоја производство.
жените може да се разликува малку од група на група како 10 фабрики се прави оваа торба.
но, квалитетот се исти. !!
Приближно на големината :
31cm широк, 10cm thic к, 20 cm висока, се справи со 19cm .
метална етикета ќе варираат од група на група како 10 фабрики се прави оваа торба.
но, квалитетот се исти. !!
Општи љубезно потсетување :
Полно име и Адреса
пред издавањето на нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашето полно име и адресата се точни и целосни.
Руската име мора да биде 3 зборовите .
Цена
тука е Кина, Фабрика,на сите цената е ниска, трговија на големо цена. цената е супер-вредност.
Боја
за некои причини, како што се различни светлина, различни компјутерски екран, различни производствени серии, итн,бојата може да биде малку различен , тоа е нормално.pls ни даде боја на толеранцијата, се молам за вашето разбирање.
Поставата
тука е вистински Кина Фабрика, огромен магацин, ве молиме толерантни некои мали разлики од група на група. квалитетот ќе биде иста и висок квалитет .
Превозот И Испорака
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
За Враќање
1.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по примена на производот Дали сакате да се вратат или размена на објекти, ние ќе се обидеме потрудиме да ги Задоволи вас.
2.Ако не сте задоволни со објектот, бидејќи квалитетот, ве молиме да ни ги испратите слики, еднаш потврди, ве Молиме да го испрати Назад кон нас, ние ќе се врати парите назад откако доби .
3.Ако сакате да ја размена големина или боја, ве молиме да се врати предметите со оригиналниот пакет во добра состојба, ние ќе ја испрати својата парцела надвор, бидејќи ја Прими .
За повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута го напушти сад пет ѕвезди и позитивни повратни информации, со купувачот се покаже, ви благодариме .
1673 !! овие кеси Hobos-30 - 90 % OFF-Само денес !! парче парче парче парче ДОЛАРИ, 15.98 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче
1672 !! овие рамо кеси-30 - 90 % OFF-Само денес !! парче ДОЛАРИ, 15.98 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Спецификацијата

Бренд Име:
Imentha
Обликот:
Hobos
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Цвеќиња
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
RT54
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Торба име:
tote торба Топ-се Справи со Кеси Hobos
Направени за:
жени, жени, девојки.
Стил:
едноставен , лесен моден стил
цена:
фабриката за директна продажба
квалитет:
многу вреди од парите
Материјал:
СТП Кожа
Направени од страна на:
Imethal
боја:
6 бои, црвена, сина, бела, црна, светло кафеава.
апликацијата повод:
свадба, канцеларија, улица, шопинг и др.
Предност:
да те направи многу посебен , мала тежина

Со стоката дадена додека купуваат