• Новак
  • -46 %
жените гласник кеси за жените Занитвам кожна чанта Класичен торба дами женски чанти #642332

жените гласник кеси за жените Занитвам кожна чанта Класичен торба дами женски чанти 642332

DEN 263.00
DEN 486.72

Достапност
Достапно за нарачка


Вистинска фотографија од купувачи :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : СТП Боја : црна,вино, црвени,сини,темно кафена, ,беж,светло кафеава Големина Приближно : 19.5*14*5cm, рамо girdle (може да се прилагоди);125*1.3 см Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Пакет се вклучени : 1 парче Предмет Бр. : 672332-672337
Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи 's brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата 's фото и вистинскиот објект. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
VALINK
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обликот:
Размавта
Декорација:
Занитвам
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
Гласник Торба
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
Mini(
Име:
Торба
Количина:
1pc/многу
боја:
црна,вино, црвени,сини,темно кафена, ,беж,светло кафеава
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)

Со стоката дадена додека купуваат