• Новак
  • -27 %
XDA 2018 пролет, Есен Жените патент Глуждот Чизми Висок Квалитет Солидна Европски Дами чевли Кожени Чизми Мода Големина 35-40 F07

XDA 2018 пролет, Есен Жените патент Глуждот Чизми Висок Квалитет Солидна Европски Дами чевли Кожени Чизми Мода

DEN 661.00
DEN 905.28

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
is_handmade:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
XDA
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Број На Модел На:
мартин чизми
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Оптоварување
Моден Елемент:
Патент
Сезоната:
Пролет/Есен

Со стоката дадена додека купуваат