• Новак
  • -10 %
Sorbern Сребро Секси Фетиш Чизми Над Колената Балет Потпетици Не Се Заклучи На Бедрото Високи Чизми За Жените Чевли 2018 Жените Чевли Големина 12

Sorbern Сребро Секси Фетиш Чизми Над Колената Балет Потпетици Не Се Заклучи На Бедрото Високи Чизми За Жените

DEN 5702.00
DEN 6336.00

Достапност
Достапно за нарачка


12390 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши. 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,и обичај е слободен,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.Ви благодариме!

Спецификацијата

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
0000
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Вратило Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Патент
Пети Форма:
Плоштад Пети
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
чизми должина :
бедрото високи чизми за жени
чевли стилови:
фетиш високи потпетици
Чевли Големина:
плус големина 10 достапни
подигање на рака боја:
Променливи
црна бедрото високи чизми:
Yes
потпетици тесни високи чизми страна патент:
боја променливи

Со стоката дадена додека купуваат