• Новак
  • -50 %
BEYARNE Пролет нови жените синглови чевли мода посочи удобно СТП патент кожа бонбони-обоени рамни чевли жена возење чевли

BEYARNE Пролет нови жените синглови чевли мода посочи удобно СТП патент кожа бонбони-обоени рамни чевли жена

DEN 767.00
DEN 1534.08

Достапност
Достапно за нарачка


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
BEYARNE
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
E156
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен

Со стоката дадена додека купуваат