• Новак
  • -49 %
Жените вистинска Кожа оксфорд Сандали чевли жените рачно изработени гроздобер круг Пети тока браун оксфорд летни чевли

Жените вистинска Кожа оксфорд Сандали чевли жените рачно изработени гроздобер круг Пети тока браун оксфорд

DEN 2000.00
DEN 3921.12

Достапност
Достапно за нарачка


Важно Известување:
Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .
Изненадување :
Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
steinmeier
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Тип:
Плоштад пета
Сандала Тип:
Основни
Број На Модел На:
JLLX10
Outsole Материјал:
TPR
Моден Елемент:
Тока
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Со стоката дадена додека купуваат