• Новак
  • -31 %
Кристал Лето Влечки Жените Лето Плажа 2018 Нови Високи Потпетици Сјајна Дами Чевли Секси Партија Шарени Отвори Пети Пумпи Кристално

Кристал Лето Влечки Жените Лето Плажа 2018 Нови Високи Потпетици Сјајна Дами Чевли Секси Партија Шарени Отвори

DEN 935.00
DEN 1354.56

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Со Платформи:
Yes
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Им помогне на површината материјал:
Два Слоја на Pigskin
боја:
Бела темно сина, црна
Проследено со висока:
Станот со помала од или еднаква на 1cm)
Со крајот на стил:
Зголемен во рамките на
единствена материјал:
Гума
отварање на длабочина:
плитки устата
Големина:
35 36 37 38 39 40 41

Со стоката дадена додека купуваат