• Новак
  • -41 %
Нови Булок Платформа Оксфорд Чевли За Жени Големина 34-43 Гроздобер Британски Стил Станови Чипка Женски Oxfords Дами Секојдневен Чевли

Нови Булок Платформа Оксфорд Чевли За Жени Големина 34-43 Гроздобер Британски Стил Станови Чипка Женски Oxfords

DEN 1360.00
DEN 2305.44

Достапност
Достапно за нарачка


НИ 3= ЕВРА 33=21.1 СМ-21.5 CM НОГА ДОЛЖИНА
НИ 17= ЕВРА 48=28.6 СМ-29.0 CM НОГА ДОЛЖИНА НАС 18= 49 ЕУР=29.1 СМ-29.5 CM НОГА ДОЛЖИНА Нови Булок Платформа Оксфорд Чевли За Жени Големина 34-43 Гроздобер Британски Стил Станови Чипка Женски Oxfords Дами Секојдневен Чевли на ПЕТА ВИСИНА : 4.5 CM ПЛАТФОРМА : 3 CM
СОВЕТИ : Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите actural стоки. Изненадување : Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок од Kongston International . Ние секогаш ги понудиме најдобрите квалитетни чевли ,и брза испорака. Благодарение толку многу за нашите драги клиентот ни даде добар фидбек, еден по еден . Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена. Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа Веб страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.

Спецификацијата

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Д Најт
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Oxfords
Број На Модел На:
Oxford Чевли За Жени X099
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Станови:
Yes
Обвивка Материјал:
PU
oxford чевли за жени:
Yes
Платформа:
3 см
Пета Висина:
4.5 cm
Дами Секојдневен Рамни Чевли:
Yes
sapatos femininos:
Yes
чевли жени:
Yes
Oxfords:
Yes
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат