• Новак
  • -40 %
Бесплатен превозот 2018 мода пролет и есен Дијамант тока рака стадото 9cm партија пумпи, жените секси 9cm свадба потпетици 34-41

Бесплатен превозот 2018 мода пролет и есен Дијамант тока рака стадото 9cm партија пумпи, жените секси 9cm свадба

DEN 2304.00
DEN 3840.00

Достапност
Достапно за нарачка


Пета висина : 9cm
Материјал : Стадото
Обвивка : СТП
Pls изберете големина според нога должина (cm) Ако нога Широк или Масти, може да се размислува да се choos голема еден двор
Чевли Детали Шоу
Внимание :

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Кристално
Број На Модел На:
34-41
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен

Со стоката дадена додека купуваат