• Новак
  • -40 %
ZHENG PIN ЏИЈА РЕН B18 Нов Тип на Јајце Тек Чевли од Кожа Дното Слободно Жена Еден Чевли Остри Слатка Вода Вежба

ZHENG PIN ЏИЈА РЕН B18 Нов Тип на Јајце Тек Чевли од Кожа Дното Слободно Жена Еден Чевли Остри Слатка Вода

DEN 1188.00
DEN 1980.48

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте пријатели од сите сфери на животот дојде да ја посетите компанија, за да разговараат за бизнис.

Спецификацијата

Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Слатка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
b18
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Горниот Вистински Тип На Кожа:
pigskin
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
ZHENG PIN ЏИЈА РЕН
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
еден чевли
Карактеристики:
Дише
соодветни сезона:
Пролет, Лето, Есен
боја:
Црна, Злато, Сребро.
Шема:
Полна Боја
Во внатрешноста на материјалот:
Свинска Кожа
Помош во внатрешноста на површина материјал:
Два Слоја на Pigskin
Популарната елементи:
Монистра, плитки устата, метал, дијаманти
Cortical карактеристики:
Вториот слој на крава кожата
Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44,, 33

Со стоката дадена додека купуваат