• Новак
  • -10 %
Sorbern Жени Дизајнери Чевли Жена Чевли Секси Висока Пета Глуждот Ремени Назад Патент Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Платформа Пумпа Потпетици Големина 43

Sorbern Жени Дизајнери Чевли Жена Чевли Секси Висока Пета Глуждот Ремени Назад Патент Ѕиркаат Пети Високи Потпетици

DEN 3413.00
DEN 3792.00

Достапност
Достапно за нарачка


12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 7-9 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стил
може да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.
Custom-услуга подолу се достапни : available :
Промена на материјал или боја ;
Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за да
оптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн.
Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќе
исто така е потврдено.
Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација.
Пета висина е малку поинаква од големината.
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши. 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.Ви благодариме!

Спецификацијата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Стил:
Новина
Број На Модел На:
XD
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Божиќ Подарок Чевли:
Yes
Нова Година присутен:
Yes
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Обичај Чевли Големина:
EU33,EU34,EU41,EU42,EU43,EU44,EU45,EU46
чевли жена пумпи:
Yes
Црвени Чевли На Високи Потпетици:
Yes
плус големина жените чевли:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат