• Новак
  • -49 %
SGESVIER Нова Пролет Дами Високи Потпетици Слатка Жена Пумпи Мода Тенка Пета Глуждот Рака Zapatos Mujer Свадба Партија Чевли OX206

SGESVIER Нова Пролет Дами Високи Потпетици Слатка Жена Пумпи Мода Тенка Пета Глуждот Рака Zapatos Mujer Свадба

DEN 1001.00
DEN 1963.20

Достапност
Достапно за нарачка


SGESVIER Нова Пролет Дами Високи Потпетици Слатка Жена Пумпи Мода Тенка Пета Глуждот Рака Zapatos Mujer Свадба Партија Чевли OX206
Ме плаќаат nt Генерално, ние прифати кредитна са бо или нашиот заштита дава само на плаќање начини акк ept од Aliexpress платформа. Испорака
1 .Ние ќе го испрати на предмети во рамките 1-3 дена по добиете на вашата исплата.
2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 20-30 работни дена .Во САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија, од страна на epacket во 7-15 дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас. 3. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас .ќе се провери со поштата и обичаи. 4. Цена $10 за пакетот,Во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки. Враќање/Поврат ве Молиме проверете ја патеката малување на информации за следење на веб страница 1. if you don 't receive вашиот предмет, обратете се кај нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /E-Mail/ Трговија менаџер) 1) тоа можеби и се на пат кон вас, ќе ви помогне да ги пратите на информации .ве молиме почекајте трпеливо . 2) тоа можеби изгуби , ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. 2. ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако нешто не е во ред со вашиот предмет ,обратете се кај нас на прво место ! 1) тоа можеби и не е квалитет на проблемот (Не се Вклопуваат / Погрешен Испорака.) 2) тоа можеби квалитет проблем ( Боја Разлика / Оштетен ) Го следат проблемот со објектот,ние се обидуваме се потрудиме да бидат задоволни со тебе.(ја /Реконструкција/ Попуст). Ако имате било какви барања ,можете да контактирате со нас . Мажите го направија дефекти не се гарантирани ,таква штета по користење , оштетувања од вода и така натаму. Повратни информации Позитивни повратни информации (5 Ѕвезди ) е многу важна за нас ! ве молиме размислете два пати пред да замине неутрален(3 ѕвезди) негативни ( 2 ѕвезди/ 1 ѕвезди) повратни информации и не се отвори спорот за нас .ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво место! ние ќе ја преземе одговорноста да го реши.

Спецификацијата

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Слатка
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Sgesvier
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
OX206
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
боја:
Црна,Кајсија,Црвена
Пета Стил :
Тенка Пета
чевли стил:
Пумпи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Стил:
Елегантна,Секси
Отворање:
Тока
Година:
2018
Пета:
10cm
платформа:
2.5 cm

Со стоката дадена додека купуваат