• Новак
  • -50 %
CEYANEAO Нови женски Сандали Кравја Кожа Жените Станови Чевли Платформа Оптоварување Женски Слајдови Плажа Флип Апостолки Летни Чевли Дама

CEYANEAO Нови женски Сандали Кравја Кожа Жените Станови Чевли Платформа Оптоварување Женски Слајдови Плажа

DEN 584.00
DEN 1167.36

Достапност
Достапно за нарачка


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 3. Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Спецификацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
CEYANEAO
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Чевли Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
E004
Outsole Материјал:
TPU
Применливи место:
надвор
Пета Тип:
Оптоварување

Со стоката дадена додека купуваат