• Новак
  • -49 %
Жените вистинска кожа brogue оксфорд чевли жена браун едноставна рачно изработени гроздобер ретро секојдневен рамни чевли за жени

Жените вистинска кожа brogue оксфорд чевли жена браун едноставна рачно изработени гроздобер ретро секојдневен

DEN 1953.00
DEN 3829.44

Достапност
Достапно за нарачка


Важно Известување:
Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .За
пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .
Изненадување :
Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
SMT084
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
TR
Повод:
Повик
Бренд Име:
steinmeier
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Станови Тип:
Brogue Чевли
НИ Големина:
5,5.5,6,6.5,7,7.5,8,8.5,9,9.5,10,10.5,11

Со стоката дадена додека купуваат